banner3

07 Mart 2021 Pazar

FC Köln’ün Cami siluetli forması satışa sunuldu

Amerika’yı kasırga korkusu sardı

Deprem şokunu daha atlatmadan ABD'yi kasırga korkusu sardı.

27 Ağustos 2011 Cumartesi 02:38
Amerika’yı kasırga korkusu sardı

Daha depremin etkisi geçmeden ABD’yi kasırga korkusu sarmaya başladı. Hafta sonunda Amerika’nın doğu kıyılarına ulaşması beklenen İrene Kasırgası’nın büyük felaketlere yol açabileceği, bilhassa uzun süreli elektrik kesintilerine yol açabileceği belirtiliyor.

Başkan Obama kasırga nedeniyle tatilini yarıda keserken, New York kendisini felaketten korumak için hazırlıklarını büyük bir hızla sürdürmekte. Kasırganın bilhassa Kuzey Karolina eyaletinde büyük zarara yol açmasından endişe ediliyor.


On binlerce kişi kasırganın etkisinin görüleceği süreyi daha kolay geçirebilmek için dükkanlara hücum ederken, binlerce kişi de daha güvenli iç bölgelere akın ediyor. Tedbirler arasında bilhassa New York’un boşaltılabileceğinin de göz ardı edilmemesinin gerektiğine dikkat çeken yetkililer, halkı panik havasına girmekten korumaya çalışıyorlar.


Havayolu şirketlerinin şimdiden yüzlerce uçuşu iptal ettiği gözlenirken, uzun benzin kuyrukları da dikkat çekmekte. Fırtına, tayfun gibi tabii felaketlerle yaşamaya alışık olan ABD’nin bu felaketi nasıl atlatacağı merakla beklenmekte.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
ARŞİV
banner4